پارما سرویس

تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس- کمترین قیمت با گارانتی

تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس یکی از خدمات تخصصی پارما سرویس در منزل است که توسط تکنسین های زبده ، کاربلد ، ماهر و متخصص مشغول بکار در این مرکز انجام می شود . نیروهای این مرکز برای انجام این امور آموزش دیده و با توجه به تجربه زیادی که در زمینه تعمیرات این دستگاه ها دارند می توانند ایرادات ماشین لباسشویی شما را در مدت زمان کوتاهی تشخیص داده و برطرف کنند.

مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس

تعمیر ماشین لباسشویی در منزل تعویض و تعمیر موتور لباسشویی
تعمیر و تعویض درام (دیگ ) ماشین لباسشویی رفع صدا و لرزش اضافی ماشین لباسشویی
تعمیر برد ماشین لباسشویی رفع مشکلات آبگیری و نشتی ماشین لباسشویی
تعمیر تایمر لباسشویی تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی
تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی تعویض لاستیک دور درب لباسشویی
تعمیر بلبرینگ – کاسه نمد – شفت و سه نظام لباسشویی تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی
تعمیر سنسور و المنت ماشین لباسشویی تعمیر کمک فنر ماشین لباسشویی

تعمیر تمام برند های ایرانی و خارجی ماشین لباسشویی

لباسشویی ال جی لباسشویی سامسونگ لباسشویی بوش
 لباسشویی کنوود لباسشویی AEG لباسشویی دوو
 لباسشویی مجیک لباسشویی اسنوا لباسشویی آبسال
 لباسشویی کندی لباسشویی پاکشوما لباسشویی بکو
 لباسشویی کنوود لباسشویی جنرال الکتریک لباسشویی تی سی ال
لباسشویی زیمنس لباسشویی بلومبرگ لباسشویی وستینگهاوس
لباسشویی هایر (حایر) لباسشویی تکنو لباسشویی مابه
لباسشویی میدیا (مدیا) لباسشویی بهی لباسشویی الگانس
 لباسشویی زانوسی لباسشویی زیرووات لباسشویی گوسونیک
 لباسشویی کرال لباسشویی هاردستون لباسشویی هایسنس

با توجه به اینکه فردیس در سال های اخیر با رشد جمعیتی زیادی مواجه شده است بنابراین طبیعی است که افراد زیادی به دنبال یک مرکز تخصصی برای تعمیر ماشین لباسشویی خود باشند . خبر خوب برای این عزیزان این است که برای دریافت این گونه خدمات می توانند با پارما تماس گرفته و تعمیر یا سرویس کار ماشین لباسشویی را برای تعمیر دستگاه خود به خانه بیاورند.
فرقی ندارد که دستگاه شما دچار چه مشکلی شده و یا کدام یک از قطعات ماشین لباسشویی شما خراب است و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد ، زیرا تعمیرکاران این مرکز به خوبی با انواع خرابی ها و آسیب قطعات ماشین لباسشویی در انواع برندها و مدل های مختلف آشنایی کامل داشته و در تعمیر آنها استاد هستند.

تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس
تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس

خرابی های رایج ماشین لباسشویی شامل چیست؟

1. کد خطای مربوط به خرابی برد بر روی صفحه نمایش دستگاه

از جمل دلایل ایجاد کد خطا بر روی صفحه نمایش دستگاه ، ایجاد اتصال کوتاه یا خطای سیگنال است همچنین ممکن است برد مدار دستگاه دچار مشکل شده باشد . در این صورت تعمیرکاران پارما پس از عیب یابی دستگاه، تعمیر قطعات برد مدار را انجام داده یا آن را تعویض می کنند.

2. آبگیری بی‌وقفه در ماشین های لباسشویی اتوماتیک

این مشکل در دستگاه های اتوماتیک معمولاً مربوط به گیر کردن دریچه تخلیه دستگاه به دلیل مسدود شدن با اجسام خارجی است . این مشکل باعث می شود که ماشین لباسشویی ابتدا به طور معمول کار کند اما پس از مدتی اجسام گیر کرده در فاضلاب یا مجرای تخلیه دستگاه باعث نشتی یافتن آب از دستگاه می شوند.

3. ماشین لباسشویی آبگیری نمی کند

دلیل ایجاد این مشکل عدم کنترل منبع تغذیه شیر آب توسط برد مدار است و باید این قطعات به طور کامل بررسی و در صورت نیاز تعویض شوند.

4. ماشین لباسشویی در حین کار لرزش داشته یا صدای غیر عادی تولید می کند.

اگر در داخل ماشین لباسشویی قطعاتی مانند ضربه گیر یا بلبرینگ ها شکسته یا آسیب دیده باشند ، مقدار آب داخل ماشین لباسشویی کافی نباشد ، تراز نبودن ماشین لباسشویی ، گیر کردن اجسام خارجی درون درام دستگاه یا بارگیری بیش از حد درام باعث می ‌شوند که ماشین لباسشویی در حین کار لرزش داشته یا سر و صدای غیر عادی تولید کند.
برای رفع این مشکل ابتدا باید جای ماشین لباسشویی را تراز کنید، در صورت بارگیری بیش از حد درام ، میزان آن را متعادل کنید سپس باید اطمینان حاصل کنید که آب کافی به داخل درام ماشین لباسشویی می ‌رسد تا از ساییده شدن لباس ها به یکدیگر و ایجاد سر و صدا جلوگیری کنید.
در صورتی که هیچ یک از این موارد باعث رفع مشکل نشود باید از پارما سرویس کمک بگیرید تا بلبرینگ ها و کمک فنرهای دستگاه را بررسی نموده و در صورت نیاز آنها را تعمیر یا تعویض کند.

5. چرخه خشک کن ماشین لباسشویی کار نمی کند.

این مشکل در صورتی ایجاد می شود که دستگاه با یکی از موارد زیر رو به رو باشد:
– شیلنگ تخلیه، شیر تخلیه یا لوله ورودی آب مسدود شده باشند.
– موقعیت نصب دستگاه مناسب نبوده یا درب درام ماشین لباسشویی محکم بسته نشده است.
– لباس ها به صورت نامتعادل درون درام قرار دارند.
– تسمه موتور شکسته است.
برای رفع مشکل ابتدا باید بررسی کنید که جای ماشین لباسشویی تراز بوده و دستگاه در موقعیت صحیحی نصب شده باشد ، لباس های داخل درام را متعادل کنید، شیلنگ تخلیه را بررسی کنید و در صورت گرفتگی یا انسداد آن را برطرف کنید . اگر دستگاه بعد از انجام کارهای فوق باز هم چرخه خشک کن را اجرا نکرد ممکن است تسمه موتور آسیب دیده باشد که باید از پارماسرویس کمک بگیرید

برخی دیگر از خرابی های ماشین لباسشویی عبارتند از:

– ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی کند.
– ضعیف بودن پمپ آب ماشین لباسشویی
– نشتی یافتن آب از دستگاه به بیرون
– روشن نشدن دستگاه
– عدم چرخش درام ماشین لباسشویی
– داغ نشدن آب در حین چرخه شستشو

مراحل تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس توسط تکنسین های پارماسرویس چیست؟

پس از تماس مشتری با این مرکز ، اطلاعات لازم توسط مرکز از مشتری گرفته می شود سپس تکنسین با توجه به زمان مورد نظر مشتری به محل اعزام شده و دستگاه را بطور کامل برای تشخیص آسیب یا خرابی ها بررسی می کند‌
در گام بعدی تکنسین های فنی این مرکز بر اساس خرابی دستگاه و اینکه آیا تعمیر آن منوط به تعویض قطعات است یا خیر قیمت های دقیق تعمیر و دستمزد را تعیین نموده و در اختیار مشتری قرار می دهند و در صورت موافقت مشتری، تکنسین قطعات اصلی را تعمیر یا تعویض می کند.
پس از اتمام امور تعمیر ماشین لباسشویی تعمیرکاران این مرکز دستگاه را راه اندازی نموده و آن را به صورت سالم تحویل مشتری می دهند.
یکی از مهمترین خدماتی که پارماسرویس شرکت متعهد می شود در صورت خرابی دوباره همان قطعه از دستگاه در طی 6 ماه ماشین لباسشویی به صورت رایگان تعمیر می شود.

تعمیرگاه تخصصی ماشین لباسشویی

6 ماه گارانتی تعمیر ، برای جلب رضایت کامل شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *